logo removebg removebg preview

Jak si půjčit

Sjednat půjčku jde u nás dvěma způsoby:

  • Vyplníte on-line žádost o půjčku. Naši klientští pracovníci Vás kontaktují a domluví si s Vámi schůzku přímo na pobočce nebo vyřídí půjčku ONLINE.
  • Navštívíte jednu z našich poboček v Českých Budějovicích, Plzni nebo Kolíně.

Podmínky pro získání půjčky:

  • dva doklady totožnosti – občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, kartička pojištěnce u zdravotní pojišťovny, cestovní pas, rodný list, atd.)
  • doložený stálý příjem – pro zaměstnance: pracovní smlouva,  poslední 3 výpisy z bankovního účtu, poslední 3 výplatní pásky, případně potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele – FORMULÁŘ KE STAŽENÍ ; pro OSVČ: daňové přiznání, posledních 6 výpisů z bankovního účtu; pro důchodce: aktuální důchodový výměr, poslední 3 výpisy z bankovního účtu; pro rodiče na rodičovské dovolené: aktuální potvrzení o výši příspěvku z ÚP, poslední 3 výpisy z bankovního účtu.
  • funkční telefonní číslo
  • nemáte exekuci nejste v insolvenci
  • pokud se nezdržujete na adrese trvalého bydliště, je nutné doložit bydliště na kontaktní adrese předložením dokladu s touto adresou (např. nájemní smlouva, složenka, potvrzení o platbě nájemného, atd.)
  • v případě, že jste žádali o ONLINE půjčku (půjčka vyřizovaná po internetu), musíte mít bankovní účet a zaslat na náš účet ověřovací poplatek ve výši 1 Kč.

Každá žádost je posuzována individuálně. V případě půjček uzavřených na jedné z poboček nabízíme půjčky v rozmezí od 1.000 Kč do 30.000 Kč se splatností na 1 až 12 měsíců. U půjček uzavřených ONLINE nabízíme půjčky ve výši 1.000 Kč  až 10.000 Kč se splatností až 3 měsíce.

Peníze získáte ihned v hotovosti na jedné z našich poboček. Pokud nemůžete pobočku navštívit, vyplňte žádost o půjčku ONLINE. Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova a peníze vyplatíme přímo na účet. Podmínky pro ONLINE půjčky jsou totožné, jako pro půjčky poskytnuté na pobočce. Jediná výjimka? Musíte mít bankovní účet a na něm alespoň jednu korunu pro zaslání ověřovacího poplatku.

Podrobný a úplný proces poskytování spotřebitelského úvěru naleznete ZDE (Informace spotřebiteli podle § 92 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru).