logo removebg removebg preview

Prohlášení nebankovních poskytovatelů úvěrů o pomoci klientům po skončení úvěrového moratoria

Vážení klienti,

s ohledem na pokračování nepříznivé epidemické situace a její negativní ekonomické následky dopadající i na některé naše klienty, připojuje se naše společnost z důvodu společensky odpovědného chování k „Prohlášení nebankovních poskytovatelů úvěrů o pomoci klientům po skončení úvěrového moratoria“  pro společné překonání případné tíživé finanční situace spojené s epidemií COVID-19.

Nabízíme Vám, v případech finančních obtíží a to i včetně důsledku dopadů epidemie koronaviru, individuální přístup k řešení každé jednotlivé situace, kdy si můžete zažádat například o rozložení sjednaného závazku na více splátek. Upozorňujeme, že je důležitá komunikace. Dojde-li ke zhoršení Vaší finanční situace, neprodleně nás kontaktujte. Budeme se snažit co nejvíce vyjít vstříc Vašim požadavkům a nabídnout rozumné řešení.

Žádost zašlete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde uvedete své celé jméno, rodné číslo a stručně popíšete současnou situaci. Případně rovnou přiložte dokumentaci, například výplatní pásky pro doložení snížení příjmu, registrace na úřadu práce, omezení živnosti, apod.

Následně Vás budeme kontaktovat.

Uvádíme, že od přijetí žádosti máme na vyřízení lhůtu 10 dní. Za zpracování požadavku nic neplatíte a pokud se ocitnete v prodlení, informaci neuvedeme do  úvěrových registrů.

Věříme, že i toto nelehké období společně překonáme a přejeme Vám hodně zdraví.

Vaše CentroFinance.

Prohlášení nebankovních poskytovatelů úvěrů o pomoci klientům po skončení úvěrového moratoria.